reklama

Tesco připravuje vlastní tablet

Tesco připravuje vlastní tablet
2013-08-20T09:00:29+01:00
• 20. 8. 2013

Tesco bylo ještě donedávna u nás známo pouze jako řetězec obchodů, ale již dnes si můžete pořídit SIM kartu od virtuálního operátora Tesco Mobile. Ovšem ve Velké Británii najdeme větší působení této společnosti, přičemž nedávno byla dokonce spuštěna služba Blinkbox, která má konkurovat Spotify. Nyní se v The Times objevily náznaky toho, že Tesco připravuje vlastní tablet. Ten se má stát konkurencí pro Amazon, Google a Apple.

tesco-tablet

Samozřejmě se bude jednat jen o brandované zařízení. To znamená, že si společnost nechá u nějakého asijského výrobce vyrobit tablet, na který následně bude umístěno logo Tesco. Můžeme očekávat, že se v systému objeví služby přímo od Tesca, přičemž součástí budou filmy, hudba, knihy nebo aplikace pro nakupování. Prozatím neznáme specifikace, ale předpokládá se cena kolem 129 GBP, což je v přepočtu asi 4 000 Kč.

Na trh by měl tento tablet přijít před Vánoci, přičemž bude zejména konkurovat Nexusu 7 (2013)  a iPadu mini 2. Samozřejmě bude záležet na specifikacích, ale v této konkurenci bude nutné zapracovat i na kvalitě zpracování. O systému Android nemusíme pochybovat.  U nás zatím nemusíme očekávat prodej takového zařízení, jelikož hlavním trhem bude právě Velká Británie.

Zdroj: pcadvisor.co.uk

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim