reklama

Zřejmě neúspěch tabletů Surface snižuje cenu

Zřejmě neúspěch tabletů Surface snižuje cenu
2013-08-04T18:38:50+01:00
• 5. 8. 2013
1

Microsoft přiznal, že ztratil poměrně dost peněz kvůli tabletům Surface. Týká se to zejména modelů RT, které nenabízejí plnohodnotný systém. Ty byly minulý měsíc zlevněny, přičemž to jen naznačuje, že Microsoft to nemá lehké. Nyní jsme se dočkali dalších kroků, jenž nasvědčují, že ani plnohodnotnější verze se neprodávají zrovna nejlépe.

Surface Pro v obou variantách (64/128 GB) se nyní zlevňuje o 100 dolarů, ale daná akce má samozřejmě své omezené trvání. Nabídka platí do 29. srpna, což spíše vytváří pocit exkluzivní slevy. Musíme si počkat, jestli se tato strategie vyplatí. Pokud máte svého známého nebo se odhodláte k nákupu, tak vás nižší varianta s 64 GB vyjde na 799 dolarů – dražší již na 899 dolarů. Akce platí pro Kanadu, Čínu, Hong Kong, Tchaj-wan a USA.

Screenshot_149

Většina zahraničních médií se klaní k názoru, že se jedná jen o reakci na špatné prodeje, ale někteří tvrdí, že by to mohlo nasvědčovat něco jiného. Možná jsou na cestě modernizované verze a Microsoft se snaží vyprázdnit sklady. Z našeho úhlu pohledu by se mu to dařilo mnohem lépe, kdyby tyto tablety nabízel celosvětově. Do dnešního dne si je oficiálně můžete zakoupit jen ve vybraných zemí.

Zdroj: technobuffalo.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Vladislav Kluska

5. 8. 2013, 13:58

Škoda, že Furface nejsou u nás. Pro verzi jsem zvažoval jako náhradu notebooku, když jsem měnil ten starý. Místo toho jsem sáhl po Lenovo Yoga 13 a stěžovat si taky nemůžu…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim