reklama

Mini MicroSD čtečka z Kickstarteru se dostává do prodeje

Mini MicroSD čtečka z Kickstarteru se dostává do prodeje
2013-08-25T11:21:37+01:00
• 25. 8. 2013
1

V dubnu tohoto roku jsme vás informovali o celkem jednoduchém a zajímavém projektu na stránkách Kickstarter. Jednalo se o miniaturní microSD čtečku pro smartphony a tablety. Svými rozměry a kompatibilitou toto zařízení zaujalo natolik, že původní částku potřebnou pro zahájení výroby projekt překonal několikrát. Mini MicroSD čtečka se nyní blíží do oficiálního prodeje.

add_storage-520x440-q8

Zatím si ji můžete jen předobjednat, přičemž první dodávka je plánovaná na září tohoto roku. Zajisté vás zajímá, jestli máte kompatibilní zařízení. Rozhodně můžeme potěšit majitele Nexus smartphonů a tabletů:

  • Samsung Galaxy S2, S3, S4, Note, Note 2, Galaxy Express, Galaxy Note 8.0 tablet.
  • HTC One, HTC First, HTC One X+, Evo 4G LTE, DROID DNA.
  • Motorola RAZR M, RAZR HD, RAZR MAXX HD, Xyboard 8.2″ Tablet.
  • Galaxy Nexus, Google Nexus 7 (2012 a 2013), Nexus 10 – je nutné mít root nebo specifickou aplikaci (třeba Nexus Media Importer)
  • Sony Xperia Z; Xiaomi 1S, 2, 2S, 2A, Xiaomi Box; Meizu MX, MX2; Huawei Ascend D2, Mate; Asus MeMO ME171.

ks-m3r-Black_Matte-256x ks-m3r-White_Matte-256x ks-m3r-Silver_Matte-256x ks-m3r-Orange_Matte-256x

Svými rozměry 21 mm x 23 mm x 8 mm a váhou 2,7 gramu se jedná o opravdu malé a lehké zařízení, které můžete nosit na klíčence díky poutku. Nejvíce vás bude zajímat cena tohoto příslušenství. Ta se zastavila na 12 dolarech, přičemž poštovné jsou 2 dolary. Takže ve výsledku si Mini MicroSD čtečku můžete pořídit v přepočtu za 300 Kč. Předobjednávat můžete na těchto stránkách.

Na tuto informaci nás upozornil Michal Navrátil, za což mu děkujeme.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Jsem na ni zvedavy, kluci psali ze zrovna s cernou je drobek problem, ale snad ho rychle vyresi :) Jen bych upozornil, ze ctecka nebude fungovat s Nexusem 4, protoze Nexus 4 nepodporuje USB OTG – je to HW problem, nedava z konektoru ven 5V. Doufam, ze Nexus 5 bude aspon podporovat USB OTG (a tajne doufam, ze se obejdu bez Nexus Media Importeru, ale to uz bych chtel po Googlu asi moc).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim