reklama

Microsoft a reklamy – Windows 8/RT je 6x lepší než iOS

Microsoft a reklamy – Windows 8/RT je 6x lepší než iOS
2013-08-09T07:48:57+01:00
• 9. 8. 2013
1

Microsoft se nevzdává a opět vypustil dvě reklamy na Windows 8, kde tento systém srovnává s iOS na tabletech od Applu. Zřejmě se jedná o úspěšný marketing, aspoň v očích lidí z Microsoftu. Bohužel má tento styl i negativní dopad na celou propagaci. Ovšem v některých ohledech poukazují reklamy na funkce, které nenajdete u jiných systémů.

Ovšem na druhou stranu lze tvořit marketing i lepší cestou, než se jen trefovat do konkurence. První se podívejte na nové dvě reklamy, kde se například dozvíte, že Acer Iconia W3 je lepší než iPad mini hlavně díky tomu, že je vybaven plnohodnotným systémem. Druhá reklama znázorňuje výhody Surface RT oproti iPadu 4. generace.

Tentokrát uvedeme i ostatní reklamy, které se snaží dokazovat, že Windows 8 je lepší systém. Prozatím ale není vidět příliš značný dopad na trh s tablety, takže by Microsoft měl popřemýšlet o reklamní strategii.

Na závěr ještě uvedu jednu reklamu, která má dokazovat krásu a rychlost systému Windows 8. Její podání je poměrně netradiční, díky čemuž jsme si ji v redakci dobře zapamatovali. Navíc si ceníme vtipné hopodání.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

locomachine

10. 8. 2013, 4:04

Na palmserveru to nazvali „srovnávacím videem“. :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim