reklama

Mějte slevové letáky v mobilu pod palcem

Mějte slevové letáky v mobilu pod palcem
2013-08-16T19:16:42+01:00
• 17. 8. 2013

Akční nabídky v letácích se pomalu ale jistě stávají přežitkem. Elektronická podoba těchto informací má mnoho výhod, a proto se rozhodli vývojáři z MAFRA, a.s. vytvořit aplikaci za tímto účelem.

 unnamed

Aplikace Akční ceny umožňuje prohlížení mnoha obchodů a obchodních řetězců, jakými jsou například Tesco, Kaufland, Albert, atd. Největší výhodou je stažení letáků pro off-line prohlížení. Většina takto stažených letáků je ve formátu pdf, čímž máte možnost si prohlédnout letáky v jiné aplikaci, pokud vám nevyhovuje implementované rozhraní.

unnamed (100) unnamed

Dalším dobrým vylepšením je ukládání vámi oblíbených prodejen. Všechny oblíbené prodejny se zobrazí pohromadě bez ostatních, což ušetří mnoho času při vyhledávání. Nedílnou součástí je i zobrazení prodejen na mapě, která zobrazí vzdálenost od prodejny a nabídne trasu k ní.

unnamed_1_ unnamed40

Akční ceny jsou dostupné pro Android a iOs zcela zdarma.

logo-app Akční ceny MAFRA, a.s. Zdarma ANDROID  

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim