reklama

Alcatel představil top model One Touch Idol X

Alcatel představil top model One Touch Idol X
2013-08-14T08:30:16+01:00
• 14. 8. 2013

V čínském Hong Kongu proběhlo představení nové vlajkové lodi společnosti Alcatel. Nový smartphone zapadá do modelové řady One Touch a nese název Idol X. Zařízení zaujme zvláště svou konstrukcí s velmi tenkými rámečky po stranách a výkonnostními prvky obsaženými uvnitř. O možném úspěchu či neúspěchu bude možné spekulovat až po uveřejnění prodejní ceny, která bude známa až začátkem října, kdy je naplánován začátek prodeje u nás.

Alcatel One Touch Idol X

Alcatel One Touch Idol X dorazí na český trh s 5palcovým IPS displejem s Full HD rozlišením, přesněji 1920 x 1080 pixelů. Přední část bude potažena oleofobní vrstvou společně se sklem Dragontrail. Hardwarovou stránku doplní neupřesněný čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz, operační paměť RAM o velikosti 2 GB a nerozšířitelná interní paměť s kapacitou 16 GB. Záda modelu kromě 2000mAh lithiové baterie ponesou 13,1megapixelový fotoaparát s autofokusem a přisvětlovací LED diodou.

Ani přední panel nebyl ochuzen o kamerku pro videohovory, tam přišel senzor s rozlišením 2MPx. Softwarová výbava zahrnuje operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean rozšířený o uživatelské rozhraní One Touch Live nabízející na jednom místě aplikace, s jejichž pomocí si můžou uživatelé jednoduše přizpůsobit telefon svým potřebám. Mezi ostatní specifikace lze zařadit podporu dual-SIM, FM rádio, GPS, A-GPS a Bluetooth 4.0.

Alcatel One Touch Idol X

Zdroj: TZ

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim