reklama

5 aplikací ze storu: mix na iOS

5 aplikací ze storu: mix na iOS
2013-08-21T13:05:59+01:00
• 21. 8. 2013
6

Máme tu další středu a s ní vychází pravidelně seriál 5 aplikací ze storu. Dnes se vracíme opět do vod operačního systému iOS a jeho AppStore. Podíváme se na tři aplikace  a dvě hry, přičemž ta jedna je horká novinka a druhá je v rámci akce App of The Week zdarma.

IMG_2554

Metrobot

Tuto aplikaci ocení nejeden Pražák, ale i turista. Zobrazí vám, za jak dlouho vám jede metro na nejbližší stanici a rovnou umožňuje zakoupit i SMS jízdenku. Jednotlivé stanice si pak můžete přidat do oblíbených. V novém updatu verze 1.2 navíc přibyla možnost zobrazit na mapě nejbližší vchod do metra, což oceníte obzvlášť  v centru Prahy, kde mají stanice mnohdy opravdu hodně vstupů.

IMG_2543 IMG_2544

logo-app Metrobot - The nearest Prague metro departures Developer Zdarma iOS

Money Manager

Dlouho jsem hledal aplikaci, kam bych si zapisoval své příjmy a výdaje, a pak jsem narazil na tuto, která mi ze všech vyhovuje asi nejvíce. V jednoduchém rozhraní si na první stránce zapisujete vaše příjmy a výdaje, přičemž je můžete třídit do různých kategorií a přidávat k nim popisek. Dále můžete mít také více účtů, které budete odděleně spravovat. Aplikace podporuje i českou měnu a ve verzi lite, která plně dostačuje, je zdarma.

IMG_2545 IMG_2547

logo-app Money Manager Pro Lite Developer Zdarma iOS

iMotion HD

Tato aplikace vám umožní vytvářet Timelapse, což jsou časosběrné fotografie neboli jinak zrychlená fotografie. Efekt timelapse spočívá ve snímání (podle nastavení) každé 4 sekundy snímek, přičemž se pak ze 24 snímků udělá jedna sekunda, aby vzniklo plynulé video. iMotion pak ještě před exportem umožňuje měnit počet snímků za sekundu a potom již exportovat do galerie. Více napoví přiložené video.

logo-app iMotion Developer Zdarma iOS

Doodle fit 2

Doodle fit 2 je tento týden zdarma v akci App of The Week. Vaším cílem je správně poskládat dané útvary, aby vytvořily požadovaný objekt. Jedná se o oddechovou hru pro dlouhé chvíle, například při cestě MHD.

 IMG_2550 IMG_2551

Plants vs. Zombies 2

Po několika letech se vrací dnes už pomalu legendární první díl s nástupcem. Druhý díl přináší jako hlavní novinku cestování časem a díky tomu se podíváte třeba do starověkého Egypta nebo na divoký západ. V každé éře pak zombíci mají různé vylepšení a je potřeba přizpůsobit se jejich technice. Hra je zcela zdarma, obsahuje však mikrotransakce, za které si můžete pořizovat nové objekty. Mikrotransakce vám spíše pomůžou a ulehčí hru, ale neměly by vám bránit k dohrání. Plants vs. Zombies 2 je důstojný nástupce jedničky a mohu jen doporučit.

logo-app Plants vs. Zombies™ 2 Developer Zdarma iOS
reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Michal Kalenský

21. 8. 2013, 19:46

Chtěl bych se zeptat jestli ohledně 2 app

iMotion HD a MetroBot je i nějaká podobná nebo ta samá aplikace na android ? Boužel jsem já žádnou nenašel :(

Miroslav Benák

23. 8. 2013, 0:31

Ano, třeba Pubtran, je to vynikající aplikace pro MHD ;)

Michal Kalenský

23. 8. 2013, 22:32

A dá se tam najít metro i tramvaj? :)

Miroslav Benák

24. 8. 2013, 11:27

Když zaškrtnete políčku „Praha“, tak to hledá jak metro, tak tramvaj a dokonce i lodní dopravu. :-)

Michal Kalenský

24. 8. 2013, 11:29

Děkuji,nainstaloval jsem ale chybí mi možnost zvolit jestli chci hledat metro nebo tramvaj! :(
A neni ještě nějaká app podobná Motion HD na android ? :)

Miroslav Růžička

VIP 26. 8. 2013, 14:11

Jako alternatina iMotionHD na Android by se dala považovat aplikace Lapse It: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ui.LapseItPro&hl=cs

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim