reklama

Věrnostní program Vodafonu pro předplacenkáře

Věrnostní program Vodafonu pro předplacenkáře
2013-07-08T12:48:15+01:00
• 8. 7. 2013

Vodafone si chce udržet své stávající zákazníky, a proto zavádí nový věrnostní program, který je zaměřen na majitele předplacených karet. Pokud stále raději volíte cestu dobíjení kreditu pro volání a SMS, tak můžete nyní nově dosáhnout až na 7 dní volání a posílání SMS zdarma do sítě Vodafonu.

vodafone1

Operátor zvolil tři kategorie, přičemž na odměny mohou dosáhnout i noví zákazníci. Pokud jste u Vodafonu první rok, tak můžete za dobití 250 Kč získat 2 dny volání a SMS zdarma. Jestliže jste zákazníkem již 2 roky, tak za stejnou částku získáváte 4 dny a pro dlouhodobější zákazníky platí 7 dnů.

Screenshot_100

Ovšem je tu jedna výjimka, která se týká Karty se vším všudy. Pro majitele této karty bonusy neplatí, jelikož již jsou obsaženy. Benefity si mohou aktivovat stávající zákazníci v samoobsluze. Zřejmě se tímto snaží Vodafone udržet část zákazníků, jelikož vliv virtuálních operátorů sílí a dokáží nabízet výhodnější nabídky – aspoň v některých případech. Prozatím si musíme počkat, jestli se i u Vodafonu začnou hojně objevovat virtuálové, kteří budou konkurence schopní.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim