reklama

Unikla schémata pro Apple iPad 5

Unikla schémata pro Apple iPad 5
2013-07-01T12:40:31+02:00
• 1. 7. 2013

Tyto snímky nejspíše patří novému tabletu od firmy Apple, který usilovně připravuje pátou generaci iPadu. Nový kousek by se měl designově podobat iPadu mini, ale velikost displeje by se od předchozích modelů lišit neměla. Tato pátá generace by měla být tedy užší a tenčí než předchozí 9,7 palcový iPad. Podle uniklých schémat má nový iPad být 232 mm dlouhý, 178,5 mm široký a 7,9 mm tlustý.

schematics 1

Obrázky jsou ze spolehlivého zdroje, který již v minulosti ukořistil snímky schémat k minulým verzím. Také se říká, že nemá být jen tenčí, ale i lehčí než minulá generace tohoto tabletu. To však už není potvrzené, takže tato informace nemusí být pravdivá. Stejný zdroj také naznačuje, že tento nový iPad bude představen někdy na podzim. Zřejmě na konci září tohoto roku. Na trh však přijde ve stejnou dobu jako nový Apple iPod.

schematics 2

 

schematics 3

 

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zaměstnán v IT oboru v Praze. Zajímám se o svět moderní techniky. Vlastním a jako primární telefon používám Ulefone Power, ke kterému používám tablet Apple iPad Air 2. Dříve zastánce Androidu, nyní se chystám na přechod na systém iOS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim