reklama

THL W11: plochý design a dvojitá 13MPx kamera

THL W11: plochý design a dvojitá 13MPx kamera
2013-07-04T13:00:24+01:00
• 4. 7. 2013

Čínská společnost THL již delší dobu pracuje na projektu s názvem Monkey king, pod kterým by se měl ukrývat přístroj, jehož příchod na mobilní trh přinejmenším v Číně příjemně oživí stále víceméně totožné telefony. Model THL W11 se tedy zřejmě bude moci pochlubit nabitými funkcemi, zcela přepracovaným a především elegantním designem, což vypadá na skvělý odklon od současnosti.

THL W11

Čelní část pravděpodobně zaujme 5palcový displej s Full HD rozlišením a o jeho výkon se bude starat vylepšený čtyřjádrový procesor MT6589T od MediaTeku dohromady s operační pamětí RAM o velikosti 2 GB. Proslýchá se, že W11 dostane nejen do zad 13megapixelový senzor fotoaparátu, ale očekávat jej dokonce můžeme i vpředu nad displejem.

Výrobce tímto krokem bude chtít posunout o další úroveň výše rostoucí trend v čínských telefonech, s nímž nejprve přišel Oppo u svého modelu Ulike 2, kde přední část zaujímá 8megapixelová kamerka pro videohovory. Dále jej následoval Meitu Kiss taktéž s 8 MPx a nyní v nejbližších měsících přijde zvrat v podobě THL W11 s 13 MPx.

Nakonec je velkou neznámou, zda společnost chce pouze přitáhnout pozornost a nakonec se dočkáme pouze 8MPx kamerky, nebo opravdu se potvrdí prozatím tyto nepodložené informace. Proto nezbývá nic jiného než pár týdnů či měsíců vyčkat na další, snad podrobnější informace o připravovaném zařízení.

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim