reklama

Sugar phone: První Full HD telefon od Swarovského

Sugar phone: První Full HD telefon od Swarovského
2013-07-30T19:56:26+02:00
• 31. 7. 2013
1

Rakouský výrobce broušeného křišťálového skla, společnost Swarovski, ve spolupráci s čínským výrobcem nesoucí název Sugar připravují chytrý telefon, na jehož vnější stranu přijdou broušená skla. Ačkoliv na čínském trhu momentálně existuje přes 1000 chytrých telefonů, tak právě nic neříkající Sugar získal možnost vyrobit tento exkluzivní telefon.

Sugar phone

Zařízení nabídne nadprůměrnou výbavu, která bude zahrnovat 5-palcový displej od Sharpu s Full HD rozlišením, přesněji 1920 x 1080 pixelů. Vnitřní hardwarová stránka dostane čtyřjádrový procesor MT6589T od MediaTeku taktovaný na 1,5 GHz společně s 2GB operační pamětí RAM. Budoucí majitelé uloží na interní paměť až 32 GB vlastních dat.

Přední část zaujme 8megapixelová kamerka pro uskutečnění videohovorů a naopak záda ponesou 13megapixelový senzor fotoaparátu dodaný od společnosti Sony. Broušený křišťál od Swarovského přijdou po celém vnějším okraji, což znamená, že již předem můžeme očekávat hodně vysokou prodejní cenu, kterou odhalí v čínském městě Jingdong, a to 13. srpna.

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Jakub Hroník

10. 8. 2013, 12:35

hardwarem jen kopírují Zopo C2 32Gb

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat