reklama

Prototyp tabletu se systémem Tizen na videu

Prototyp tabletu se systémem Tizen na videu
2013-07-12T09:00:37+01:00
• 12. 7. 2013

Nedávno se rozeběhly spekulace o zastavení vývoje operačního systému Tizen, ale následně jsme se dočkali soutěže s finančními odměnami v celkové výši 4 milióny dolarů. Nyní zde máme absolutní novinku v podobě prototypu tabletu se systémem Tizen. Výrobce je pro nás neznámá společnost Systena a prototyp dostal název Magnolia.

Demo Prototype Tablet TIZEN 2.0 dari Systena Jepang (3)

Samotná výbava není nijak špatná, jelikož je k dispozici 10,1palcový displej s rozlišením 1920 x 1200 pixelů. Výkon je dodáván čtyřjádrovým (Cortex A9) procesorem s taktovací frekvencí 1.4 GHz, který má k dispozici 2GB paměť RAM. Interní úložiště dosahuje na 32 GB a nechybí slot na microSD kartu. Na zadní straně je 2MPx foťák a přední kamera má pouze VGA. Konektivitu zajišťuje WiFi 802.11b/g/n.

Na tabletu běžel velmi brzký port Tizenu 2.0 a na videu jste si mohli všimnout, že k dokonalosti to má ještě poměrně daleko. Samotný systém není optimalizován a o plynulosti se nedá mluvit. I odemykání je jak ze zlého snu. Oficiální představení má proběhnout v Asii na konci října.

Zdroj: tizenindonesia.blogspot.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim