Pacific Rim – oficiální hra podle filmu Android

Pacific Rim – oficiální hra podle filmu [Android]
2013-07-12T07:00:20+02:00
• 12. 7. 2013

Dnes je celosvětová premiéra filmu Pacific Rim. Tento kousek patří k nejočekávanějším filmům tohoto roku. Jeho tvůrci se ovšem rozhodli, že nám neposkytnou zážitek pouze z plátna kin, ale i ze hry samotné. Je nutno podotknout, že pokud jste fanoušky Sci-Fi žánru, stojí za to tuto hru vyzkoušet. Na Google Play se Pacific Rim objevil ve stejný den jako film v kinech, což je skvělé pokud vás film zaujal.

unnamed

Hra samotná obsahuje 30 misí včetně survival modu, ve kterém si vyzkoušíte, jak dlouho vydržíte přežít. Hlavní součástí je příběh, dle kterého se celý děj odehrává.

unnamed (1)

Vaší aktivitou bude po celou dobu boj proti nejrůznějším monstrům a obrovským robotům. Grafika hry je perfektní. Bohužel to se již nedá říci o hratelnosti – boje probíhají velmi podobně jako ve hře Infinity Blade. To může být příčina  nudy po nějaké době neustále se opakujících comb a útoků. Dostanete také možnost vyzkoušet řízení nejrůznější techniky, která je i součástí filmu. Nalezneme zde i možnost upgradů vaši techniky.

unnamed (4)

Hra je poněkud drahá na to, že se jedná o titul k filmu, zaplatíte za ní celých 95Kč. Nicméně alespoň díky grafice by šanci dostat měla.

logo-app Pacific Rim Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited 0,96 US$ ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat