reklama

Nokia láká na uvedení nového smartphonu aktualizováno

Nokia láká na uvedení nového smartphonu [aktualizováno]
2013-07-02T18:07:56+01:00
• 2. 7. 2013

Aktualizováno 2.7.

Nokia již 11. července odhalí svůj nejnovější model, přičemž si můžeme všimnout sílícího marketingu. Česká pobočka nezůstává stranou a snaží se nalákat i fanoušky i u nás pro šíření „virální“ reklamy. Na oficiálním Twitter účtu vyzývá, aby si uživatelé změnili svou profilovou fotku skrze jeden webový nástroj. Ten přidá k jejich fotografii nápis „Zoom“ a datum 11. července. Samotné reakce jsou zatím vlažné – aspoň u nás.

Původní článek 20.6.

Již delší dobu se spekuluje o smartphonu z Finska, který bude přímým následníkem modelu PureView 808. Jednalo se o zařízení se systémem Symbian, které bylo vybaveno 41MPx senzorem. Nyní se zřejmě ukáže nový model se systémem Windows Phone 8.

Invite_rect

Nokia EOS byla zachycena na několika fotografiích, přičemž je k dispozici i krátké video zachycující optiku zařízení. Nyní finský výrobce nepřímo prozrazuje, že se opravdu chystá toto zařízení. Přímo na samotné pozvánce je napsáno, že je 41 miliónů důvodů. Více informací nemáme, ale je jasné, o čem bude celá událost.

K uvedení novinky dojde v New Yorku 11. července v 5 hodin odpoledne našeho času. Bude připraven živý přenos, takže nebudeme muset být závislý na textových přepisech ze zahraničí. Podaří se druhý pokus oslovit zákazníky přehnanou dávkou megapixelů? Zřejmě rozhodne samotná kvalita fotek.

Zdroj: conversations.nokia.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim