reklama

Sony Touch Block – pomůcka pro blokování dotyků

Sony Touch Block – pomůcka pro blokování dotyků
2013-07-02T13:21:48+01:00
• 2. 7. 2013

Na mobilní telefon Xperia ZR, který je nedostupný v naší zemi, se dostavuje nová mini aplikace Touch Block, jejíž funkcí je blokování dotyků při zapnutém displeji. To se může hodit třeba na předváděcích akcích, nebo když má telefon zobrazovat pouze nějakou informaci. Původní záměr je však zabránění nechtěných dotyků v mokrém prostředí, což znamená, že aplikace bude dostupná zejména pro voděodolná zařízení.

Sony-Touch-Block_1-640x559

Časem se může rozšířit do ostatních mobilů, nebo ji někdo šikovný portuje, aby uživatelé nemuseli čekat na výrobce. Opětovné vrácení do původního stavu se provádí gestem. Pokud si říkáte, co se stane, když mi někdo začne volat, tak se nemusíte bát, protože zde dotyková vrstva bude fungovat vždy. Zatím je k dispozici beta verze a dostupnost skrze Update Center je omezena hlavně na zařízení, která umožňují používat Small Apps.

Sony-Touch-Block_2-596x1024

Zdroj: xperiablog.net

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim