reklama

Microsoft Office Mobile pro Android je na Google Play

Microsoft Office Mobile pro Android je na Google Play
2013-07-31T16:06:26+01:00
• 31. 7. 2013

Dnešním dnem se na Google Play objevil dlouho očekávaný kancelářský balík od společnosti Microsoft – Microsoft Office Mobile. Tato kancelářská sada dovoluje svým uživatelům editovat textové dokumenty ve Wordu, tabulky v Excelu a prezentace v PowerPointu. Je tu ale jeden velký háček – aplikace zatím není oficiálně dostupná v České republice a používat ji budou moci pouze předplatitelé služby Office 365. Microsoft Office Mobile je v tuto chvíli dostupný pouze v USA pro uživatele s Androidem 4.0 a vyšším. O rozšiřování do dalších zemí se zatím nic neví.

microsoft-office-android

Díky integrované podpoře grafů, animací a tvarů budou všechny dokumenty vypadat stejně jak v mobilní aplikaci, tak i na počítači. Microsoft mobilní Office také skvěle optimalizoval pro malé displeje. Integrována byla také funkce pro čtení naposledy otevřených stránek. Vždy tak budete moci pokračovat tam, kde jste skončili naposledy na počítači.

Klíčové funkce Microsoft Office Mobile

  • Přístup k dokumentům uloženým v cloudu – díky aplikaci tak získáte přístup na úložiště SkyDrive a SharePoint
  • Díky propojení aplikace s cloudem budete mít vždy přístup k dokumentům, které jste naposledy editovali na počítači
  • Podpora e-mailových příloh – dokumenty obdržené e-mailem můžete začít hned editovat
  • Offline podpora – editovat a prohlížet dokumenty budete moci také bez připojení k Internetu, po opětovném připojení se vše automaticky synchronizuje

Uživatelé služby Microsoft Office 365 si v případě zájmu o mobilní aplikaci budou muset počkat, při případném rozšíření vás budeme informovat.

logo-app Microsoft Office Mobile Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: droid-life.com

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim