reklama

BlackBerry A10 zachycen na videu aktualizováno

BlackBerry A10 zachycen na videu [aktualizováno]
2013-07-14T08:37:33+02:00
• 14. 7. 2013

Aktualizováno 14.7.

Očekávali jsme, že o tomto modelu uslyšíme jen v náznacích a případně se budou objevovat další nekvalitní fotografie. Ovšem nyní je k dispozici video, na kterém je zachycen smartphone BlackBerry A10. Otázkou je, jestli si najde dostatek zákazníků, kteří budou chtít 5palcový displej.

Původní článek 13.7.

O novince s názvem A10 od kanadského výrobce s emblémem ostružiny přicházejí další informace a spolu s nimi i uniklý snímek chystaného telefonu. Některé nadšence možná příliš nepotěší, jelikož žádné velké změny se oproti předchozím představeným modelům neudály. Spekulace kolem tohoto zařízení kolují po internetu již měsíc, a tak není od věci dát jasnější tvář.

BlackBerry A10

Jak je z fotografie zřejmé, tak nadcházející vlajková loď společnosti BlackBerry půjde ve stopách té aktuální, čili bude navazovat na model Z10, který byl představen v lednu tohoto roku. Design nedostál výrazných změn v porovnání se Z10. Lze pouze zpozorovat jiné barevné sladění u brady a zaoblenější rohy. Zahraniční zdroje uvádí, že model A10 nese kódové označení Aristo a jeho výbava zahrnuje 5-palcový Super AMOLED displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Takže můžeme zapomenout na jemnost v podobě Full HD, kterou stále častěji nalézáme u většiny vlajkových lodí.

Zařízení pravděpodobně dodá výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon od Qualcommu s taktem 1,5 GHz a operační paměť RAM o velikosti 2 GB. Nakonec zadní část ponese 8megapixelový senzor fotoaparátu, softwarovou podporu zajistí nejnovější verze operačního systému BlackBerry 10 a samotné představení modelu můžeme očekávat ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku.

Zdroje: gsmarena.com, unwiredview.com, pocketnow.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim