reklama

BlackBerry A10 zachycen na videu aktualizováno

BlackBerry A10 zachycen na videu [aktualizováno]
2013-07-14T08:37:33+01:00
• 14. 7. 2013

Aktualizováno 14.7.

Očekávali jsme, že o tomto modelu uslyšíme jen v náznacích a případně se budou objevovat další nekvalitní fotografie. Ovšem nyní je k dispozici video, na kterém je zachycen smartphone BlackBerry A10. Otázkou je, jestli si najde dostatek zákazníků, kteří budou chtít 5palcový displej.

Původní článek 13.7.

O novince s názvem A10 od kanadského výrobce s emblémem ostružiny přicházejí další informace a spolu s nimi i uniklý snímek chystaného telefonu. Některé nadšence možná příliš nepotěší, jelikož žádné velké změny se oproti předchozím představeným modelům neudály. Spekulace kolem tohoto zařízení kolují po internetu již měsíc, a tak není od věci dát jasnější tvář.

BlackBerry A10

Jak je z fotografie zřejmé, tak nadcházející vlajková loď společnosti BlackBerry půjde ve stopách té aktuální, čili bude navazovat na model Z10, který byl představen v lednu tohoto roku. Design nedostál výrazných změn v porovnání se Z10. Lze pouze zpozorovat jiné barevné sladění u brady a zaoblenější rohy. Zahraniční zdroje uvádí, že model A10 nese kódové označení Aristo a jeho výbava zahrnuje 5-palcový Super AMOLED displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Takže můžeme zapomenout na jemnost v podobě Full HD, kterou stále častěji nalézáme u většiny vlajkových lodí.

Zařízení pravděpodobně dodá výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon od Qualcommu s taktem 1,5 GHz a operační paměť RAM o velikosti 2 GB. Nakonec zadní část ponese 8megapixelový senzor fotoaparátu, softwarovou podporu zajistí nejnovější verze operačního systému BlackBerry 10 a samotné představení modelu můžeme očekávat ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku.

Zdroje: gsmarena.com, unwiredview.com, pocketnow.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim