reklama

Apple přejde opět k Samsungu

Apple přejde opět k Samsungu
2013-07-16T08:45:52+01:00
• 16. 7. 2013

Již nějakou dobu víme, že Apple hledá náhradu za Samsung. Novým výrobcem na nadcházející dobu bude společnost TSMC, který stojí za novou 20nm výrobní technologií. Takže v následujících modelech iOS zařízení, zřejmě příští rok, se setkáme s procesory, za kterými nebude stát korejský výrobce.

apple-vs-samsung-fight

Ovšem nyní přichází se zajímavými informacemi korejský deník. Píše, že Apple začal vyjednávání se Samsungem. To by znamenalo, že chvíli bude americká společnost brát dodávky od TSMC, ale následně se vrátí k úhlavními rivalovi. Dle dostupných informací se to děje kvůli samotné technologii. Korejský výrobce má nyní v přípravě modernější 14nm výrobní technologii, kterou by chtěl Apple ke svým smartphonům a tabletům.

Ve výsledku to může znamenat, že TSMC bude dodávat procesory následující dva roky, ale pak přijde na řadu opět Samsung. Takže v roce 2015 budou pohánět iPhony, iPody Touch a iPady opět procesory od největšího rivala. Zatím si musíme počkat na oficiální informace, ale zřejmě se tok financí opět vrátí do Samsungu.

Zdroj: english.hankyung.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim