reklama

Aplikace Kamera z nepředstavené Xperie i1 Honami ke stažení

Aplikace Kamera z nepředstavené Xperie i1 Honami ke stažení
2013-07-02T08:27:23+01:00
• 2. 7. 2013

V tomto týdnu se objevila celkem zajímavá zpráva informující o úniku zálohy systému ze smartphonu Sony Xperia i1 Honami, který by měl být představen již 4. července. Netrvalo dlouho a začalo se pracovat na extrahování aplikací z tohoto systému. V tuto chvíli zde máme dobrou zprávu pro majitele mobilů Xperia – aplikaci pro focení se podařilo vyextrahovat a je k dispozici na XDA Developers ke stažení.

Novinek je zde celkem dost, ale musíme upozornit, že většinu z nich naplno využijete až s novým modelem, který by měl mít 20MPx senzor. Díky němu zřejmě budete moci natáčet 4K video, ale otázka je, jestli bude kvalitnější než běžnější video s Full HD. Samotná aplikace obsahuje běžné funkce, ale mezi novinkami můžeme najít rozšířenou realitu a efekty s tím spojené, Time Shift, různé efekty pro fotografie, HDR režim, panorama, Info-eye atd. Aplikace by měla nabídnou rychlé zaostřování a lepší zpracování fotografií. Vylepšení se dočkala i stabilizace obrazu.

rgj3 7tgn 9ks

zbes w0o1 cpxb

Pokud se rozhodnete vyzkoušet novou aplikaci, tak buďte opatrní. Na XDA Developers se nachází kompletní návod se soubory ke stažení (verze není určena pro stock Android, jen pro deodexované), ale spíše doporučuje, aby se do testování pouštěli jen zkušení uživatelé.

Zdroj: xperiablog.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim