reklama

Varianta HTC One s Windows Phone 8?

Varianta HTC One s Windows Phone 8?
2013-06-23T08:25:10+01:00
• 23. 6. 2013

HTC musí najít novou strategii, která pomůže celé společnosti hlavně s financemi, které zrovna nejsou na nejlepší úrovni. Letos jsme se dočkali top modelu One, kterému se celkem daří, ale asi se dočkáme dalších variant s podobným designem. Již nyní si můžeme všimnout, že Desire 200 si propůjčuje některé tvary. Ještě máme očekávat verzi Mini a dokonce má být v přípravě i větší model s úhlopříčkou mezi 5 až 6 palci. Zatím jsme se tedy bavili o smartphonech s Androidem, ale asi se dočkáme ještě jednoho modelu.

htc-one-windows-phone

Přibližná podoba

Na základě informací webu Neowin, který má své zdroje uvnitř společnosti, se má pracovat na novém mobilu s Windows Phone 8. Designově bude vycházet z modelu One, přičemž by měl taktéž nabídnout kovové zpracování nebo foťák s UltraPixely. Dle zdrojů v HTC novinka obsahuje Windows Phone 8 GDR3, což je aktualizace, která by měla údajně podporovat Full HD displeje. Spekuluje o úhlopříčce kolem 4 až 5 palců, takže asi můžeme očekávat velmi vysokou hustotu pixelů.  To by mohlo znamenat, že se využije stejný displej, jako je u modelu One. Ani u tohoto modelu by nemělo chybět vylepšení Beats Audio.

Prozatím si budeme muset počkat, jestli HTC představí nástupce modelů 8X a 8S. Zatím nebylo stanoveno žádné datum představení a taky nevíme o žádné blížící se události. Je možné, že se dočkáme novinky až na vánočním trhu.

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim