reklama

Sony testuje Xperii Z se Snapdragonem 800 a s lepším displejem

Sony testuje Xperii Z se Snapdragonem 800 a s lepším displejem
2013-06-24T12:34:19+02:00
• 24. 6. 2013

Xperia Z je top modelem společnosti Sony a největšími přednostmi tohoto smartphonu jsou zajisté jeho odolné vlastnosti. Bohužel v recenzích neobstál samotný displej, který nedosahuje nejlepších vlastností, byť disponuje Full HD rozlišením. Nyní se zdá, že se připravuje modernější verze, která nabídne v mnohých ohledech lepší specifikace, díky čemuž by Xperie Z mohla konkurovat novějším modelům.

2013-01-23 17.41.17-1

Eldar Murtazin patří skoro mezi legendy v mobilním průmyslu, jelikož má většinou mezi prvními informace, které ještě nebyly zveřejněny samotnými výrobci. Dle jeho zpráv na Twitter účtu si již pohrával s prototypem vylepšené varianty Xperie Z. Hlavní změna se týká displeje, který má mít technologii SLCD3. Tento typ najdeme například u HTC One. Bohužel se Muldar vyjádřil tak, že neočekává nasazení novější verze s tímto displejem.

Další novinka se týká samotného procesoru. Má dojít k nahrazení původního Snapdragonu S4 Pro za nejnovější verzi Snapdragonu 800. Tímto by Xperia Z získala pořádnou dávku výkonu, přičemž by mohla konkurovat Galaxy S4 nebo HTC One, jenž mají Snapdragon 600. Zatím si musíme počkat na oficiální uvedení, přičemž bychom se mohli dočkat již zítra na ohlášené akci společnosti Sony.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim