reklama

Nová webová verze obchodu Play je za dveřmi

Nová webová verze obchodu Play je za dveřmi
2013-06-04T21:00:22+02:00
• 5. 6. 2013

Na konferenci Google I/O 2013 jsme mohli vidět hodně novinek, byť se třeba nepředstavila nová verze systému Android. Trochu se opomnělo na jednu velkou zásadní změnu, která byla oznámena, ale její příchod nebyl nijak blíže specifikován. Samozřejmě se jedná o novou podobu obchodu Play. Zatím jsme se dočkali re-designu aplikace Obchod Play pro Android, ale v dohledné době by se měla objevit i nová podoba webového obchodu Play.

Play-Store-web-version-Chris-Yerga

Byli jsme ujištěni, že by měla přijít do několika týdnů od uvedení na Google I/O 2013. Nyní se objevují první snímky ukazující přepracovaný vzhled, ale zřejmě se můžeme těšit i na nové funkce. Pokud byste čekali, že fotografie pocházejí od nějaké nadšeného fanouška, kterému se podařilo dostat se k nové verzi, zklameme vás. Fotky pocházejí od zaměstnance Googlu. Dle zdrojů víme, že dochází k testování v rámci společnosti.

new-play-screen2 new-play-screen1 new-play-screen3-650x385

Ovšem nyní se ukazuje první snímek obrazovky od běžného uživatele, který si všiml nového vzhledu. Bohužel se to týká jen sekce pro nákup knih, která není u nás dostupná.

google-play-books


Zdroje: droid-life.com, droid-life.com, droid-life.com, droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim