reklama

Nová česká adventura Hero of Many dnes vychází pro Android a iOS s 50% slevou

Nová česká adventura Hero of Many dnes vychází pro Android a iOS s 50% slevou
2013-06-18T13:30:54+01:00
• 18. 6. 2013

Právě dnes na Google Play a App Store vychází nová česká akční adventura s názvem Hero of Many. Představena byla minulý měsíc a v tomto článku si ukážeme, o čem Hero of Many vlastně je.

image (2)

Příběh hry je zcela jednoduchý a vyprávěný beze slov. Zmocníte se zde malého bílého hrdiny, který byl se svými přáteli na cestě podvodní jeskyní přepaden nepřáteli – černými vodními příšerkami.

Screenshot_2013-06-15-20-27-45 Screenshot_2013-06-12-21-13-53

Vaším úkolem tedy nebude nic jiného než spáchat pomstu. Jelikož jste ale slabí a sami byste se neubránili, tak vás budou na epické cestě temnou podvodní jeskyní  doprovázet vaši přátelé. Budete muset bojovat nejen se svými černými protějšky, ale také čelit několika fyzikálním hádankám, které si na vás tajemná jeskyně přichystala.

Screenshot_2013-06-15-20-28-16 Screenshot_2013-06-12-12-38-45

Celkem absolvujete 26 příběhových úrovní napříč čtyřmi barevnými světy, přičemž na začátku hry začínáte v černobílém prostředí. Při průchodu celou hrou vás navíc bude doprovázet výborný soundtrack od skladatele Matúše Širokého, který měl na starosti také například hudbu v Mafii II.

HoM_Screen_08 HoM_Screen_11

Hra běží na enginu Unity, dá se tak čekat nádherná grafika s pěknými fyzikálními efekty. K plynulému hraní však budete potřebovat výkonnější zařízení. Minimální konfigurace je dvoujádrový procesor a Android 3.0 a vyšší. U výrobků od Applu se počítá minimálně s iPadem 2.

Pouze dnes a zítra hru navíc můžete pořídit s 50% slevou za skvělých 40 Kč. Jestliže si tak chcete užít skvělou atmosférickou hru a navíc podpořit české vývojáře, Hero of Many rozhodně doporučujeme zakoupit.

logo-app Hero of Many Trickster Arts 3,51 US$ ANDROID

Poznámka: Zatím se čeká na uvolnění hry pro iOS.

logo-app Hero of Many Developer Zdarma iOS

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat