reklama

No.1 chystá model S6 jako klon Galaxy S4

No.1 chystá model S6 jako klon Galaxy S4
2013-06-18T14:07:21+02:00
• 18. 6. 2013
1

Aktuální vlajková loď Samsungu, Galaxy S4 se v nejbližší době dočká své další napodobeniny. Tentokrát ji bude mít na svědomí čínská společnost No.1, která ve své nabídce již nabízí několik falzifikátů a zmiňovaná mobilní novinka ponese nejspíš označení S6. Navíc designové prvky nebudou jedinou zajímavostí. Připravovaná kopie překvapí uživatele několika podobnými funkčními gesty, s nimiž se můžeme setkat u Galaxy S4.

No.1 S6

Podle nejnovějších informací model No.1 S6 dostane 5palcový IPS displej s HD rozlišením a poháněn bude známým čtyřjádrovým procesorem MT6589 od MediaTeku taktovaným na 1 GHz společně s 1GB operační pamětí RAM. Interní paměť v základu nabídne pouze 4GB, která půjde pravděpodobně dále rozšířit pomocí paměťové karty.

Rámy zařízení dosahují pouze na 2,5mm hranici a 7,9mm tloušťka také nemůže odradit. Čelo telefonu obsadí 3megapixelová kamerka pro videohovory a naopak záda ponesou 13megapixelový senzor. Součástí tohoto projektu je i práce na ovládacích prvcích, kde najdeme několik známých gest, a to například inteligentní ovládání Hover Touch nebo Smart Pause.

No.1 S6 - porovnání s Galaxy S4 - boční část No.1 S6 - porovnání s Galaxy S4 - horní část No.1 S6 - displej

Zdroje: gizchina.com, gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Zdravím kde se dá kopie samsungu S4 koupit?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim