reklama

MSI Primo 81: iPad mini v převleku

MSI Primo 81: iPad mini v převleku
2013-06-05T20:00:05+02:00
• 5. 6. 2013

Na veletrhu Computex 2013, který momentálně probíhá na Tchaj-wanu, byl odhalen jeden zajímavý přírůstek mezi tablety. Jedná se o model s názvem Primo 81 a na jeho výrobě má zásluhu známá společnost MSI pocházející právě z Číny. Jeho designové provedení hodně připomíná iPad mini od Applu, ale především běží na operačním systému Android.

MSI Primo 81

MSI se snaží již delší dobu držet krok s kalifornským gigantem. Prvním krokem byly levné netbooky napodobující design a nyní přichází s tablety vycházející z iPadu mini. Přední část zařízení zaujímá 7,85palcový displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů. Hardwarové specifikace zahrnují čtyřjádrový procesor Allwinner a operační paměť RAM o velikosti 1 GB. Ve zbytku specifikací najdeme 3500mAh baterii, čtečku paměťových SD karet, HDMI konektor, microUSB konektor a blíže neupřesněné přední a zadní kamerky. Kromě designu MSI zasadil do těla displej od totožného výrobce, kterým je LG. Prozatím neznáme cenu nebo dostupnost.

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat