LG G2 zachycen na údajném oficiálním videu

LG G2 zachycen na údajném oficiálním videu
2013-06-26T07:00:13+02:00
• 26. 6. 2013

Společnost LG minulý rok představila dva významné mobily. Prvním je Optimus G, z kterého vychází Nexus 4. Nyní se netrpělivě očekává druhá generace top modelu, která by měla ztratit z názvu slovo Optimus. Již se objevilo několik informacích o specifikacích modelu LG G2, přičemž asi můžeme počítat se Snapdragonem 800 od společnosti Qualcomm.

Screenshot_66

Zbylé specifikace raději necháme stranou a počkáme si na oficiální uvedení, které by mělo být v dohledné době. Ovšem nyní se ukazují snímky tohoto modelu, ale musíme upozornit, že jejich kvalita není nejlepší, takže je musíme brát s rezervou. Navíc se jedná jen fotografie údajného oficiálního videa, ale vypadají věrohodně.

Největší zajímavostí je ovšem samotná konstrukce tohoto modelu. Pokud si všimnete, tak na zadní straně hned pod čočkou foťáku se nachází tlačítka pro ovládání hlasitosti, mezi kterými se skrývá přisvětlovací dioda. Jedná se o opravdu atypické uspořádání ovládacích prvků. U LG si zřejmě uvědomili, jak v současnosti držíme mobil při telefonování. I z našeho pozorování můžeme říci, že většina majitelů mobilů si ukazováčkem přitlačuje mobil k hlavě/k uchu, takže umístění ovládacích prvků do této oblasti připadá jako logický krok.

BNpRZc5CcAA7u1Q

Samozřejmě si musíme počkat na oficiální uvedení, na kterém se dozvíme, jestli tyto snímky jsou pravdivé. Prozatím vše musíme zařadit do sekce spekulací, ale z našeho pohledu by se jednalo o velmi zvláštní a možná užitečný inovativní krok.

Zdroj: twitter.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat