reklama

LeapPad Ultra – tablet pro děti s bezpečným procházením internetu

LeapPad Ultra – tablet pro děti s bezpečným procházením internetu
2016-08-02T22:26:28+02:00
• 26. 6. 2013

Neustále se na trhu s tablety objevují nové modely, které hlavně chtějí zaujmout svými specifikacemi a funkcemi. Samozřejmě je tu kategorie, která nechce devastovat naše peněženky, ale tentokrát zde máme něco levného a možná i vhodného pro děti. Novinka se jmenuje LeapPad Ultra a jedná se o 7palcový tablet, který svým vzhledem jasně říká, že je určen pro ty nejmladší.

34-580x442

Interní paměť je 8GB a displej má nabízet „vysoké rozlišení“, o čemž pochybuji. Zbylé specifikace nejsou známy a společnost se s nimi nechlubí ani na oficiálních stránkách. Bohužel nemůžeme ani tvrdit, že je tablet vybaven systémem Android, ale pokud je zde obsažen, tak prošel těžkou modifikací. Cena by měla začínat na 150 dolarech, přičemž se bude prodávat i ve Velké Británii. Má nabízet aplikace určené pro výuku a hraní, ale jsou pečlivě vybírány s ohledem na bezpečí dětí.

LeapPad Ultra nabízí také bezpečný internetový prohlížeč, s kterým dítě může přistoupit jen na takové webové stránky, o kterých si rodič myslí, že jsou bezpečné. Dítě tak dostává předvolenou nabídku webů. Jedná se o zajímavý nápad, ale s nejasnou vidinou úspěchu.

Zdroj: slashgear.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim