reklama

iTunes Radio ofici├íln─Ť p┼Öedstaveno pro iOS 7

iTunes Radio ofici├íln─Ť p┼Öedstaveno pro iOS 7
2013-06-10T21:03:54+02:00
ÔÇó 10. 6. 2013

Dlouho se spekulovalo o nov├ę streamovac├ş slu┼żb─Ť od spole─Źnosti Apple, kter├í dostala pracovn├ş n├ízev iRadio. Nyn├ş je ji┼ż jasno a Apple se pochlubil slu┼żbou iTunes Radio, kter├í je p┼Ö├şmo zabudovan├í v aplikaci Music v iOS 7. Jedn├í se o p┼Ö├şmou odpov─Ť─Ć na┬áPandoru, Spotify, Rdio, Xbox Music a Google Play Music All Access.

top

Slu┼żba je kompletn─Ť zdarma, ale jak asi tu┼í├şte, jsou zde reklamy. Pokud ale jste p┼Öedplatiteli iTunes Match, tak v├ís v t├ęto slu┼żb─Ť nebude nic otravovat, ov┼íem je zde cena 24,99 dolar┼» za rok. Op─Ťt zde najdeme podobn├ę funkce k jin├Żm slu┼żb├ím, tak┼że se m┼»┼żete t─Ť┼íit na vytvo┼Öen├ş r├ídia na z├íklad─Ť poslouchan├ę p├şsni─Źky nebo m┼»┼żete danou „stanici“ p┼Ö├şmo sd├şlet se sv├Żmi p┼Ö├íteli.

5aw_pa7_yyxj

Mohou se t─Ť┼íit majitel├ę iPad┼», iPhon┼» a iPod┼» Touch, p┼Öi─Źem┼ż dostupnost slu┼żby je zat├şm uvedena jen pro USA. N├ísledovat bude z┼Öejm─Ť Kanada, Velk├í Brit├ínie a jin├ę zem─Ť. Ztoho se d├í usuzovat, ┼że u n├ís si n─Ťjakou dobu po─Źk├íme.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim