reklama

Infografika: neomezené tarify v ČR a dotazy zákazníků

Infografika: neomezené tarify v ČR a dotazy zákazníků
2013-06-25T09:19:24+02:00
• 25. 6. 2013

Je to už pár měsíců, co čeští mobilní operátoři nabízejí neomezené služby za cirka 700 Kč. Sami možná víte, že nápor byl veliký a i ti, kdo dříve platili méně, si raději vzali neomezený tarif. Proč? No protože je neomezený!

Mobilní operátoři

S odstupem času už můžeme sumarizovat. Pomůže nám jedna infografika, která je sice v angličtině, ale o to více můžeme být rádi, že je o český trh zájem i v zahraničí. Samotný obrázek je rozdělen do čtyř částí.

V té první se autor věnuje nárůstu hovorů na infolinkách jednotlivých poskytovatelů. Telefónica byla průkopníkem v této neomezené oblasti, a proto logicky byl největší nápor právě zde. Poloviční nápor na své infolince zaznamenal Vodafone, třetí skončil T-Mobile s nárůstem o 130 %.

Druhé části dominuje graf znázorňující počet odeslaných dotazů na sociálních sítích. Opět dominuje Telefónica s pětinásobným nárůstem. Konkurence se dostala jen na dvojnásobek.

V posledních částech jsou ukázány otázky zákazníků, přičemž nejvíce se lidé ptali na podmínky a ceny nových tarifů. Zajímalo je také, jak si nový balíček mohou aktivovat.

Infographic_FINAL2

reklama
reklama

Android programátor, co se zajímá o nejrůznější mobilní technologie a sítě.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim