reklama

Humble Bundle pro Android #6 – zaplať za hry, kolik chceš aktualizováno

Humble Bundle pro Android #6 – zaplať za hry, kolik chceš [aktualizováno]
2013-06-25T20:56:56+02:00
• 25. 6. 2013

Aktualizováno 25.6.

Šesté vydání Humble Bundle pro Android je vcelku úspěšné, jelikož se již našlo přes 135 000 lidí, kteří zainvestovali do zábavy a přispěli na dobrou věc. Celkem se podařilo nasbírat 635 700 dolarů a do ukončení této akce zbývá 7 dnů. Nyní se ale nabídka her rozšiřuje a to konkrétně pro ty, kteří zaplatí větší částku – v tuto chvíli musíte zaplatit minimálně 4.69 dolaru.

Nyní nově najdete v seznamu her McPixel, Waking Mars a NightSky HD. Nákup můžete provést na oficiálních stránkách projektu – www.humblebundle.com.

Screenshot_53

Původní článek 19.6.

Máme tu šesté pokračování výběru her s volitelnou cenou – Humble Bundle pro Android 6. Tento projekt se těší velké oblibě, jelikož vám není diktovaná cena, kterou musíte zaplatit. Stačí si zvolit, kolik chcete utratit celkem, a pak stáhnout tento balík a začít hrát. I tentokrát zde máme základní nabídku, která obsahuje 4 hry – Stealth Bastard Deluxe, Organ Trail, Fractal a Aquaria.

Screenshot_53

Pokud se rozhodnete zaplatit větší částku, získáváte přístup k dalším dvěma hrám. V tuto chvíli musíte vyčlenit minimálně 4.68 dolarů, za což získáte Frozen Synapse a Broken Sword: Director’s Cut. Součástí jsou také soundtracky z těchto her. Opět můžete zvolit, kam půjde vaše investice. Na výběr máte z investování do vývojářů, charity nebo přímo projektu Humble Bundle. Klidně se můžete rozhodnout jen pro jednu možnost, nebo zcela rozmělnit vložené peníze. Aktuální nabídku najdete opět na adrese www.humblebundle.com.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat