reklama

Feedly se osamostatnilo a získává podporu u aplikací

Feedly se osamostatnilo a získává podporu u aplikací
2013-06-20T06:28:38+02:00
• 20. 6. 2013

Tento rok nás Google překvapil nemilou zprávou – 1. července končí populární služba Google Reader. Sloužila pro odběr novinek pomocí RSS zdrojů webů. Ihned po tomto oznámení se vynořily služby, které chtěly nahradit pozici krále mezi RSS službami. Ačkoliv je v současnosti dostatek alternativ, tak nejúspěšnější se stala Feedly, která má již 12 miliónů uživatelů. Prozatím sloužila jako čtečka Google Readeru, ale nyní nově je kompletně nezávislá a běží na vlastním cloudu.

feedly-cloud-apps

Jedná se o významný krok, ale otázka byla, jestli získá dostatečnou podporu v oblíbených aplikací, které uživatelé používali ve spojení s Google Readerem. Máme pro vás dobrou zprávu, jelikož již nyní se objevují aktualizace, které přináší podporu Feedly Cloud. Mezi prvními jsou gReader a Press. Zajisté se nejedná o jediné novinky. Dá se očekávat, že se přidají další, jak je vidět z obrázku výše.

logo-app Press (RSS Reader) TwentyFive Squares 2,99 US$ ANDROID logo-app gReader | Feedly | News | RSS noinnion Zdarma ANDROID logo-app gReader Pro | Feedly | News noinnion 99,00 Kč ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim