reklama

Acer Liquid S1: Nový obřík střední třídy

Acer Liquid S1: Nový obřík střední třídy
2013-06-05T10:45:55+02:00
• 5. 6. 2013

Čínská společnost Acer prozatím nikdy nedokázal nějakým výrazným způsobem svými chytrými zařízeními zapůsobit na mobilní trh. O možné prolomení nezájmu se pokusí další nový model, a to tentokrát s názvem S1, který spadá do modelové řady Liquid. Díky svému 5,7palcovému displeji je řazen spíše mezi takzvané tabletofony či phablety.

Acer Liquid S1

Acer Liquid S1 dostal dominantní 5,7palcový displej s HD rozlišením. O jeho výkon se stará starý známý čtyřjádrový procesor MT6589 od MediaTeku společně s 1GB operační pamětí RAM, což příliš neoslní, jelikož totožnou hardwarovou výbavu má nespočetné množství zařízení pocházející z tohoto koutu světa. Jediným záchranným kruhem může tedy být úhlopříčka displeje.

Uvnitř uživatele čeká operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean. Mezi dalšími vlastnostmi, které nesmí být opomenuty, je kompatibilita s možností bezdrátového nabíjení, funkce zajišťující vzdálený tisk, širokoúhlý přední fotoaparát, vylepšený DTS zvuk, hlasové ovládání telefonu, podpora microSD karet nebo nové uživatelské rozhraní pro snazší přehled spuštěných aplikací či integraci se službou AcerCould.

Výrobce plánuje toto zařízení nejprve vypustit na trh do Ruska, Ukrajiny, Velké Británii, Nizozemí, a k naším sousedům do Německa za přehnanou cenu začínající na hranici 429 dolarech (tj. v přepočtu 8 480 Kč).

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim