reklama

Tajemný model Motoroly zřejmě potvrzen úřadem FCC

Tajemný model Motoroly zřejmě potvrzen úřadem FCC
2013-05-12T09:12:32+02:00
• 12. 5. 2013

Před dvěma měsíci se na internetu objevilo video zachycující neznámý model od Motoroly. Následně se objevily informace, že se má jednat o prototyp, který nebyl z daleka hotov. K oficiální verzi měl poměrně blízko a dokonce se odhadovalo, že má zapadnout do nové řady X Phone, na které se pracuje již delší dobu.

Většinou musíme sbírat informace od nejrůznějších zdrojů, ale občas dojde k úniku od samotných úřadů. Nyní zde máme první větší důkaz a to přímo od FCC (Federal Communications Commission), což je specializovaný americký úřad pro komunikace. Zde se právě vyskytují spisy obsahující název modelu XT1058 a kromě toho jsou k dispozici i nákresy zařízení, které bylo zkoumáno pro schvalovací proces. Na obrázku níže můžete vidět porovnání dříve uniklého prototypu a nákresu z FCC.

whatisthis

Nyní již není pochyb, že se s takovým designem potkáme. Ovšem zatím nevíme, kdy vlastně Motorola chce představit nové modely. Původně se odhadovalo, že by k uvedení mohlo dojít na konferenci Google I/O 2013, ale zřejmě si budeme muset počkat na podzim tohoto roku.

Ačkoliv zde máme informace jen o jednom smartphonu, zřejmě se dočkáme většího množství modelů. Pokud se ale naplní slova Larryho Page, tak můžeme čekat opravdovou špičku. Bohužel jsou zatím informace kusé a nezbývá nám nic jiného než jen čekat.

Zdroj: techcrunch.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat