reklama

Sony Xperia UL: první detailní fotografie

Sony Xperia UL: první detailní fotografie
2013-05-17T07:37:29+01:00
• 17. 5. 2013

Plánovaný smartphone Sony Xperia UL s kódovým označením „Gaga“, o kterém unikly informace v březnu tohoto roku, byl nyní odhalen na detailních fotografiích. Na první pohled, z přední a zadní strany, se nemohu ubránit dojmu, že na obrázcích vidím model Xperia T, kterou jsme před časem recenzovali. Podle dostupných informací by se mělo jednat o smartphone, který by měl disponovat FULL HD displejem s úhlopříčkou 5 palců.

Sony-Xperia-UL-1 Sony-Xperia-UL-2

Poháněn bude procesorem Qualcomm Snapdragon 600 doplněným o 2 GB RAM. Pro data poslouží paměť o velikosti 32 GB a zřejmě zde můžeme očekávat i podporu pro microSD karty. Dodávaná baterie by měla mít kapacitu 2 300 mAh. Xperia UL by měla podporovat mimo jiné i mobilní TV, mobilní peněženku a měla by být odolná proti prachu a vodě tak, jak je to již nyní u modelů Sony standardem. Dostupnost telefonu je prozatím plánována jen pro japonský trh, nicméně věříme, že se dostupnost rozšíří i na ostatní světové trhy.

Sony-Xperia-UL-3Sony-Xperia-UL-4

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim