reklama

Sony Xperia UL: prvnĂ­ detailnĂ­ fotografie

Sony Xperia UL: prvnĂ­ detailnĂ­ fotografie
2013-05-17T07:37:29+02:00
• 17. 5. 2013

PlánovanĂ˝ smartphone Sony Xperia UL s kĂłdovĂ˝m oznaÄŤenĂ­m „Gaga“, o kterĂ©m unikly informace v bĹ™eznu tohoto roku, byl nynĂ­ odhalen na detailnĂ­ch fotografiĂ­ch. Na prvnĂ­ pohled, z pĹ™ednĂ­ a zadnĂ­ strany, se nemohu ubránit dojmu, Ĺľe na obrázcĂ­ch vidĂ­m model Xperia T, kterou jsme pĹ™ed ÄŤasem recenzovali. Podle dostupnĂ˝ch informacĂ­ by se mÄ›lo jednat o smartphone, kterĂ˝ by mÄ›l disponovat FULL HD displejem s Ăşhlopříčkou 5 palcĹŻ.

Sony-Xperia-UL-1 Sony-Xperia-UL-2

Poháněn bude procesorem Qualcomm Snapdragon 600 doplněným o 2 GB RAM. Pro data poslouží paměť o velikosti 32 GB a zřejmě zde můžeme očekávat i podporu pro microSD karty. Dodávaná baterie by měla mít kapacitu 2 300 mAh. Xperia UL by měla podporovat mimo jiné i mobilní TV, mobilní peněženku a měla by být odolná proti prachu a vodě tak, jak je to již nyní u modelů Sony standardem. Dostupnost telefonu je prozatím plánována jen pro japonský trh, nicméně věříme, že se dostupnost rozšíří i na ostatní světové trhy.

Sony-Xperia-UL-3Sony-Xperia-UL-4

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim