reklama

Sharp AQUOS přinese FULL HD displej a výdrž baterie dva dny

Sharp AQUOS přinese FULL HD displej a výdrž baterie dva dny
2013-05-08T08:40:31+01:00
• 8. 5. 2013
1

Smartphony s FULL HD displejem a vysokým výkonem dnes nejsou ničím výjimečným. Bohužel ale stále limitujícím faktorem je výdrž baterie, a tak jsou současné smartphony odkázány k tomu, abychom je nabíjeli každý den. Sharp představuje telefon, který se pochlubí nejen vysokým výkonem a FULL HD displejem, ale nabídne také baterii, která by měla dle výrobce zajistit výdrž telefonu až dva dny používání.

sharp_aquos_phone_xx_softbank_206sh_0

Sharp AQUOS 206 SH bude disponovat 5palcovým displejem s rozlišení 1 920 x 1 080 pixelů, který bude používat technologii CG Silicon ( Continuos Grain Sillicon ), nabízející rychlejší přenos elektronů, než jakou umožňuje technologie amorfního křemíku, kterou využívají současné TFT displeje. Displej použitý u AQUOS 206 SH tak bude tenčí a přinese vyšší kvalitu zobrazení a nižší spotřebu.

sharp_aquos_phone_xx_softbank_206sh_1-580x275

Co se výkonu týče, tak zde by měl AQUOS disponovat čtyřjádrovým procesorem Snapdragon S4 taktovaným na frekvenci 1,7 GHz. Dále by měl být osazen fotoaparátem s rozlišením 13,1 MPx. Instalovaným OS pak bude Android 4.2 Jelly Bean. Mezi podporovanými datovými funkcemi budou LTE, Bluetooth 4.0, Infrared   rozhraní a Wi-Fi 802.11n. Dle dostupných informací bude telefon voděodolný, nicméně bližší informace o certifikaci voděodolnosti zatím nemáme. Dostupnost je plánována na konec června a prozatím jen pro japonský trh. Cena zatím nebyla stanovena.

sharp_aquos_phone_xx_softbank_206sh_2

Zdroj: slashgear.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Android geek, android root experimentátor, blogger, příležitostný bajker. Závislák na dobré kávě a dobrém vínku. Požitkář, snílek a srdcař ..... alespoň toto se o mě říká. Mám rád nové věci, impulsy. Mám rád změnu, protože ta znamená život.

Komentáře

a měl by disponovat obrovskou cenovkou..:D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim