reklama

Samsung chystá událost, kde představí novinky Galaxy a Ativ

Samsung chystá událost, kde představí novinky Galaxy a Ativ
2013-05-27T13:48:58+01:00
• 27. 5. 2013

Již delší dobu se spekuluje o nových zařízeních od korejského výrobce. Zatím se proslýchá, že má v přípravě několik tabletů a smartphonů, jenž se objeví během léta. Nyní se zdá, že je již vše připraveno a schyluje se k akci, kde vše představí. Konkrétně si Samsung vymezil datum na 20. června v Londýně. Ve 20:00 našeho času dojde k představení novinek řady Galaxy a Ativ.

BLRJVrDCEAAvhaa

V případě řady Galaxy se očekává, že dojde k uvedení Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Zoom nebo Active. Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na tablety, kde se nejvíce očekává modernizovaná verze Nexusu 10, ale tentokrát s upraveným Androidem. Tímto bychom měli nástin toho, co bude představeno se systémem Android. Řada Ativ ale již obsahuje systémy Windows 8, Windows RT a Windows Phone 8. Zde asi můžeme převážně očekávat nové tablety a možná dojde i na varianty typu Transformer – soudě podle pozvánky.

Zatím je těžké odhadovat, co všechno si korejský výrobce přichystal, ale o některých zařízení víme, byť ne oficiální cestou. Rozhodně se bude jednat o větší událost, kde se dočkáme minimálně dvou zařízení – Galaxy a Ativ.

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim