reklama

Pokus o videorecenzi s využitím Google Glass česky

Pokus o videorecenzi s využitím Google Glass [česky]
2013-05-17T08:53:57+01:00
• 17. 5. 2013
3

Google Glass jsou nyní jen výstřelkem nadšených lidí, kteří neváhali utratit poměrně vysokou částku za nejnovější hračku od Googlu. V tuto chvíli se nejeden vývojář snaží o vytvoření aplikací, které nakonec budou dostupné v momentě, kdy se začnou brýle oficiálně prodávat. Lze očekávat, že se tak stane až příští rok. Ovšem nejednoho fanouška by zajímalo, na co se všechno dají Google Glass využít. Filip Hráček, zaměstnanec české pobočky Googlu, měl tu možnost si vyzkoušet tyto brýle a rozhodl se pro netradiční ukázku.

Hama CreeDroid Mobile -- pokus o recenzi skrze Google Glass - YouTube

Zakoupil si před časem příslušenství Hama CreeDroid Mobile, které udělá z vašeho mobilu menší herní konzoli. Ačkoliv se nejedná o nijak velkou novinku, tak si půjčil Google Glass a pokusil se o recenzi. V příspěvku na G+ vysvětluje, že se nejedná o čistou recenzi, ale spíše o pokus.

Recenze (spíš „dojmy na téma“) herního ovladače Hama CreeDroid Mobile. Zároveň pokus o (možná) první video tohoto typu skrze Google Glass.

Výsledek nic moc, ale talentovanější (a méně roztěkaný) recenzent s větším množstvím času (a zajímavějším objektem recenze) by z tohoto přístupu mohl vytřískat hodně.

Nyní se již podívejte na samotné video.

Zdroj: plus.google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Miroslav Havlas

20. 5. 2013, 7:50

Nevšiml jsem si že by se dělali Google glass pro levé oko, něco mi tu neštymuje ;)

Michal Bouška

17. 5. 2013, 20:17

Zrcadlo je k brýlím pro recenzenty? ;)
Jinak je to fajn u prohlídek prostředí systému si myslím že je to ideální, ač to má pár much (stabilizaci obrazu by to například chtělo ;))

David Macura

17. 5. 2013, 10:54

Je to super! I zvuk :)

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim