reklama

Novinka Sony Xperia S39h zachycena na fotografiích

Novinka Sony Xperia S39h zachycena na fotografiích
2013-05-13T10:21:44+01:00
• 13. 5. 2013

Sony letos uvedlo na trh celkem zajímavé modely a například Xperii Z se celkem daří v prodejích. Samozřejmě to neznamená, že nyní zaspí na vavřínech a rozhodně připravuje nové modely. Nyní se podařilo zachytit na několika fotografiích model Sony Xperia S39h, přičemž se zatím neví, jaký bude oficiální název.

SonyXperiaS39h_2

Bohužel se zatím ani neví specifikace tohoto modelu, ale naštěstí známe aspoň velikost displeje. Máme se těšit na úhlopříčku 4,3 palce. O S39h se uvažuje jako o následovníku modelu Xperia L, jehož parametry nebyly na špatné úrovni. Tudíž bychom mohli čekat vyšší rozlišení displeje – qHD nebo rovnou HD. O zbylých parametrech raději nebude zbytečně spekulovat.

SonyXperiaS39h_9 SonyXperiaS39h_3 SonyXperiaS39h_4

SonyXperiaS39h_6 SonyXperiaS39h_8

Bohužel se objevují informace, že by se nemuselo jednat o model pro globální trh. Na druhou stranu si nejsou zdroje jisté, a proto by se mohl objevit i v Evropě. Svým designem spíše vychází z modelu Xperia Z, což při nižší ceně by mohlo potěšit nejednoho zákazníka. Z fotografií toho nelze moc vyčíst, ale můžeme zde třeba najít dedikované tlačítko pro foťák.

Zdroj: xperiablog.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim