reklama

Nokia láká na událost kolem Lumie aktualizováno, video

Nokia láká na událost kolem Lumie [aktualizováno, video]
2013-05-13T06:23:17+01:00
• 13. 5. 2013

Aktualizováno 13.5.

Ačkoliv za dva dny začne konference Google I/O 2013, tak Nokia si nachystala vlastní akci a to přesněji na zítřek. Událost se odehraje v Londýně a již nyní je k dispozici první upoutávka na novou Lumii. Prozatím neznáme přesné specifikace a ani číslo modelu, ale z krátkého videa je jasné, že finský výrobce bude lákat u nového smartphonu na jeho fotografické schopnosti. Zatím tedy máme potvrzeny pouze dvě LED (zřejmě) diody pro prosvícení pod větší čočkou fotoaparátu.

Původní článek

Nokia nechce zaspat na vavřínech a kromě představování modelů, které nepatří do sekce smartphonů, připravuje samozřejmě i další generaci chytrých mobilů. V minulých měsících se objevovaly informace o nových modelech, kde se ukazovaly mobily s technologií PureView a samozřejmě se systémem Windows Phone. Dokonce se máme těšit na hliníkový model, který byl nedávno spatřen na několika snímcích.

Catwalk-2

Prozatím netušíme, co vlastně chce Nokia uvést, ale na samotné pozvánce se jasně píše, že se máme těšit na pokračování příběhu kolem Lumií. Možná se dočkáme jednoho modelu, nebo dokonce bude uvedena nová řada. Objevují se náznaky, že by se ani nemuselo jednat o mobilní telefon.

nokiaeventlondon

Již nejednou se ukázalo, že Nokia úplně nezavrhla segment tabletů, jen zatím nebyl správný čas na uvedení takového zařízení. Možná se tedy dočkáme 14. května, kdy se bude celá akce konat v Londýně. Zajímavé je, že se událost odehraje těsně před konferencí Google I/O 2013, což by mohlo znamenat, že finský výrobce chce tak trochu vypálit rybník Googlu.

Zdroje: theverge.com, youtube.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim