reklama

iOS 7 má nabídnout hlubší integraci sociálních sítí

iOS 7 má nabídnout hlubší integraci sociálních sítí
2013-05-23T09:45:21+01:00
• 23. 5. 2013

Celý svět netrpělivě čeká na další vývojářskou konferenci v podobě WWDC 2013 společnosti Apple. Mělo by dojít k představení sedmé verze systému iOS a podle posledních spekulací máme očekávat designové změny, které by mohly zasáhnout kompletně celý systém. Samozřejmě je zde možnost, že Apple zůstane spíše konzervativním. Na druhou stranu si pro nás zajisté připravil novinky a jednou z nich může být hlubší integrace sociálních sítí.

iOS-7-logo

V minulých letech se uživatelé dočkali například hlubšího začlenění Facebooku nebo Twitteru. Letos se zřejmě plánují další dvě sociální sítě. První je Flickr, která v tomto týdnu představila 1TB úložiště pro fotky uživatelů. Druhou je Vimeo, což je vlastně konkurence pro Youtube. V obou případech se má jednat o hlubší integraci do celého systému iOS 7, což možná uvítá nejeden uživatel zařízení od Applu.

Vimeo-Flickr-iOS-7

V případě Vimea se možná jedná o snahu ztížit postavení Youtubu, který v současnosti nabízí dvě aplikace pro systém iOS – YouTube a YouTube Capture. Tyto informace pocházejí od zdroje, který je s celou situací dobře obeznámen. Zároveň připomíná, že Apple nakonec může rozhodnout o nezačlenění obou nebo jen jedné služby. Vše závisí na tom, jak dobře bude integrace dokonalá.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim