reklama

Čína překvapuje – Konka s 3D, 3 GB RAM a Full HD

Čína překvapuje – Konka s 3D, 3 GB RAM a Full HD
2013-05-06T14:25:44+01:00
• 6. 5. 2013
1

Čínský gigant, společnost Konka, po vypuštění zprávy o připravovaném telefonu s 3D projektorem, o němž jsme vás informovali v tomto článku, chystá vytasit další eso z rukávu, a to by mělo dělat dobré jméno celé značce. Výrobce se snaží dělat drobné kroky k posílení svého postavení na mobilním trhu a v souvislosti s tím také začal nabízet některé zařízení běžící na procesorech od MediaTeku mimo domovskou Čínu.

Konka

Poslední zvěsti hovoří o velkém projektu, který by se měl týkat 3D telefonu s 4,97palcovým displejem a Full HD rozlišením. Budoucí zájemci se uvnitř můžou těšit na 16 nebo 32 GB vnitřní paměť, 3 GB operační paměti RAM a dále pravděpodobně poběží na čtyřjádrovém procesoru Snapdragon 600 od Qualcommu.

Následně v zádech bude zabudován 10megapixelový fotoaparát. O softwarovou stránku se postará operační systém Android ve verzi 4.2.2 Jelly Bean společně s vlastním uživatelským rozhraním Muse, jehož podobu může zahlédnout na uniklém snímku. Práce na celém zařízení nadále pokračuje, ale samotná prodejní cena byla již potvrzena a pohybovat by se měla okolo 2 499 čínských juanů (tj. v přepočtu 7 944 Kč).

Zdroj: gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

fajné telefon a proč furt takový pádla?!?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim