reklama

Aoson M33: 9,7palcový tablet s Retinou

Aoson M33: 9,7palcový tablet s Retinou
2013-05-11T13:23:53+02:00
• 11. 5. 2013

Společnost Aoson se rozhodla u nově představeného tabletu vydat jinou cestou než většina výrobců pocházející z Číny, jejichž současným trendem je napodobovat model iPad mini od Applu nebo měnit velikost displejů na 7 palců, což se často negativně projevuje i v samotném rozlišení. Zdali jde o správný směr, ukáže prodej a v neposlední řadě také vhodné vybavení, které má co svým uživatelům nabídnout.

Aoson M33

Aoson M33 dostal 9,7palcový Retina displej s rozlišením 2048 x 1536 pixelů, díky němuž nabízí ostré až živé vizuální efekty. Stereotypní čtyřjádrový procesor dodávaný MediaTekem byl konečně vyměněn za procesor Rockchips RK188 s taktem 1,6 GHz. O grafickou stránku se stará čip Mali 400 a operační paměť RAM má velikost 2 GB.

Jestliže čekáte, že tento tablet bude předem odsouzen například žalostně malou velikostí baterie, jako je tomu u většiny zařízení z Číny, tak výrobce počítal s vysokou spotřebou energie u displeje ve spojení s hardwarovými prvky . Do zadní části zabudoval 8000mAh baterii, která zajistí až 8hodinový provoz na jedno nabití.

Mezi další vlastnosti navíc můžeme zařadit podporu microUSB, mini HDMI, čtečku SD karet, přední kamerku a zadní fotoaparát. Co se týče prodejní ceny, tak výrobce si tento produkt cení na 229,99 dolarů, což při přepočtu vychází na přijatelných 4 568 Kč a zakoupit ho můžete právě zde.

Zdroj: gizchina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat