reklama

Amazon by měl představit dva smartphony – jeden s 3D displejem

Amazon by měl představit dva smartphony – jeden s 3D displejem
2013-05-13T14:48:38+01:00
• 13. 5. 2013

Již delší dobu se spekuluje o smartphonu, který by nesl logo společnosti Amazon. Ta již dlouho nabízí čtečky knih a tablety, jejichž cena je výrazně pod výrobními náklady. Jedná se o zajímavou strategii, kdy vlastně Amazon vydělává až na prodaném obsahu a nijak se nesnaží o zisky z prodeje tabletů. Zároveň také prodává aplikace skrze svůj obchod, který je dostupný pro smartphony a tablety se systémem Android. Z určitého pohledu můžeme říci, že firma má připraven obsah pro vlastní mobily.

10-amazon3dsmartphone

Zatím jsme mohli sledovat spekulace od nejrůznějších zdrojů, které například mluví o výrobě v továrnách společnosti Foxconn. Nyní přichází Wall Street Journal s informacemi, že se mají připravovat rovnou dva mobily pro Amazon. Vše má pocházet od zdroje, který je dobře obeznámen s přípravou nových zařízení. Ovšem se zde nachází zmínka i o modelu, který by měl disponovat 3D displejem, což je poněkud zvláštní.

Již jsme mohli vidět pokusy s touto technologií například u HTC, ale jak se vzápětí ukázalo, jednalo se o slepou uličku. Smartphony s 3D displeji se neprosadily a možná to nyní chce zkusit přímo Amazon. Pokud by ovšem dodržel současnou strategii nízké ceny a byla by zde nabídka obsahu v podobě třeba filmů, mohla by společnost uspět. Samozřejmě si budeme muset počkat, jestli dojde k uvedení nových smartphonů.

Zdroj: phandroid.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim