reklama

Aktualizace Google Play přináší přepracovaný design. Stahujte již nyní.

Aktualizace Google Play přináší přepracovaný design. Stahujte již nyní.
2013-05-15T20:17:33+01:00
• 15. 5. 2013
3

Nová aktualizace Google Play je venku a přináší převážně přepracovaný design a další drobné úpravy a vylepšení. Google provedl výrazný redesign minulý měsíc a nyní se můžeme setkat s dalšími dodatečnými úpravami. Aktualizace bude distribuována postupně do všech zařízení, nicméně vy si aplikaci můžete stáhnout již nyní. Pojďme se na novinky podívat pěkně zblízka.

new-google-play-store-4.1.6

Jak jsem již psal, nejvýraznější novinkou je nové přepracované prostředí v podobě výraznějších tlačítek kategorií jako jsou Hry, Aplikace, Knihy atd. Tlačítka získala výraznější vzhled v podobě barevného podkladu, který nahradil méně výraznou šedivou barvu. Google rovněž vylepšil tzv. “Seznam přání”, kde se nově budou položky zobrazovat v efektnějším přehledu karet, který je nyní dostupný jen pro tablety.

Novinky se týkají i některých funkcionalit. Pokud dojde na aktualizaci aplikace a ta bude většího objemu, Play Store vás upozorní v případě mobilního připojení k internetu na možnost účtování poplatků za vysoké datové přenosy. Dále pokud budete aktualizovat stylem “Aktualizovat vše”, a pakliže budou stahovány aplikace s nutností odsouhlasení dodatečných oprávnění, budete muset toto oprávnění u každé aplikace odsouhlasit jednotlivě.

Toto jsou asi ty nejvýznamnější novinky, které update přináší. Pokud si chcete novou vylepšenou verzi Google Play nainstalovat již nyní, můžete si update stáhnout již nyní z několika zdrojů, které uvádíme níže.

Stažení aplikace Google Play verze 4.1.6 ( velikost 5,75 MB )

Link 1Link 2Link 3Link 4

Zdroje: androidauthority.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Ján Valkovič

VIP 16. 5. 2013, 4:17

Novy Google Play by mal priamo podporovat hry

Android Police – APK Teardown (1. a 2. cast)
http://goo.gl/mK8yc
http://goo.gl/yA6Fo

Vcera vecer se me to aktualizovalo a do dnesniho rana jsem mel moznost kupovat hudbu a knihy. Ale behem dne me to zase zmizelo.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim