reklama

ZTE N988: Nová vlajková loď s 5,7″ a Tegrou 4?

ZTE N988: Nová vlajková loď s 5,7″ a Tegrou 4?
2013-04-19T08:06:26+02:00
• 19. 4. 2013

Společnost ZTE vsází na design modelu Grand S a myslí si, že velmi podobně navržené telefony v rámci celé modelové řady budou dělat značku mnohem úspěšnější. Tuto strategii můžeme například zpozorovat i u Samsungu a jejich řady s názvem Galaxy. Nově připravované zařízení nese označení N988, je dalším dvojníkem modelu Grand S a bližší specifikace včetně snímku unikly výrobci právě dnes.

ZTE N988

ZTE N988 dostane 5,7palcový displej s HD rozlišením, o jeho výkon se postará 2 GB operační paměť RAM společně s prozatím neupřesněným čtyřjádrovým procesorem a s taktem 1,5 GHz, ale hovoří se o Tegře 4 od NVidie. Zadní část nabídne 13megapixelový fotoaparát a naopak dopředu přijde 2 MPx kamerka. Všechny tyto hardwarové prvky budou zabaleny v těle, jehož tloušťka bude pouhých 6,9 mm.

V softwarové výbavě najdeme operační systém Android ve verzi 4.1.2 Jelly Bean. Novinka je vzhledově velmi blízká, jak modelu Grand S, tak i v únoru představenému modelu Grand Memo, jehož specifikace jsou velmi podobné. Oficiální představení by mělo proběhnout v Čině již brzy, a zda se objeví mimo toto území, je momentálně velkou neznámou.

Zdroj: unwiredview.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat