reklama

ZTE N988: Nová vlajková loď s 5,7″ a Tegrou 4?

ZTE N988: Nová vlajková loď s 5,7″ a Tegrou 4?
2013-04-19T08:06:26+01:00
• 19. 4. 2013

Společnost ZTE vsází na design modelu Grand S a myslí si, že velmi podobně navržené telefony v rámci celé modelové řady budou dělat značku mnohem úspěšnější. Tuto strategii můžeme například zpozorovat i u Samsungu a jejich řady s názvem Galaxy. Nově připravované zařízení nese označení N988, je dalším dvojníkem modelu Grand S a bližší specifikace včetně snímku unikly výrobci právě dnes.

ZTE N988

ZTE N988 dostane 5,7palcový displej s HD rozlišením, o jeho výkon se postará 2 GB operační paměť RAM společně s prozatím neupřesněným čtyřjádrovým procesorem a s taktem 1,5 GHz, ale hovoří se o Tegře 4 od NVidie. Zadní část nabídne 13megapixelový fotoaparát a naopak dopředu přijde 2 MPx kamerka. Všechny tyto hardwarové prvky budou zabaleny v těle, jehož tloušťka bude pouhých 6,9 mm.

V softwarové výbavě najdeme operační systém Android ve verzi 4.1.2 Jelly Bean. Novinka je vzhledově velmi blízká, jak modelu Grand S, tak i v únoru představenému modelu Grand Memo, jehož specifikace jsou velmi podobné. Oficiální představení by mělo proběhnout v Čině již brzy, a zda se objeví mimo toto území, je momentálně velkou neznámou.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim