reklama

Worms 2: Armageddon dostupný na Google Play

Worms 2: Armageddon dostupný na Google Play
2013-04-10T13:17:25+02:00
• 10. 4. 2013

Hru Worms není třeba představovat. Stojí za ní studio Team17  a osobně jsem u této hry strávil dlouhé chvíle s kamarády. Druhý díl počítačové verze s podtitulem Armageddon je nyní celosvětově dostupný na Google Play. Před tím se na krátkou dobu objevila v Kanadě. Červíci budou bojovat v třiceti misích v režimu jednoho hráče na mapách s pěti novými tématy. Budeme si moci přizpůsobit vzhled svého červa nebo celého týmu.

12

Samozřejmostí je multiplayer jak na jednom zařízení, kde se hráči střídají, tak přes WiFi pro dva hráče. Celkem je připraveno 12 herních stylů a obsáhlý arzenál smrtících zbraní. Ničivou zbraní tohoto dílu je útok Armageddon, který snese z nebes pohromu v podobě meteorického roje. Připraveny jsou i ostatní útoky, jako zemětřesení nebo božský granát. Hra je také dostupná na Kindle Fire HD a pokud vás cenovka necelých 100 Kč nezastaví, tak směle do boje.

logo-app Worms 2: Armageddon Team 17 Digital Limited 1,55 US$ ANDROID

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Vaculík

Zajímá se o dopad technologií na společnost. Zabývá se především smartphony, tablety, počítači. Kromě toho jezdí ve volném čase na kole, občas hraje hry, fotí a píše články. Pracuje jako technický inženýr pro finskou IT společnost.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat