reklama

Samsung Galaxy Core předběžně odhalen – další do počtu?

Samsung Galaxy Core předběžně odhalen – další do počtu?
2013-04-26T09:00:54+02:00
• 26. 4. 2013

Samsung nepatří k lenivým firmám a snaží se, i když je na vrcholu a obsazuje první pozici jako největší výrobce mobilních telefonů na světě. Jiné společnosti se soustřeďují na top modely, aby dokázaly konkurovat jiným výrobcům. Korejská společnost v současnosti rozjíždí reklamní masáž, aby jeho top model Galaxy S4 překonal prodejní rekordy. Mezi tím připravuje další modely a jedním z nich je Galaxy Core.

Dual-SIM Samsung Galaxy Core leaks before announcement - GSMArena.com news

Tento mobil zaujme především dvěma sloty na SIM karty. Svou výbavou neohromí, ale na druhou stranu ani neurazí. Displej má 4,3 palce s rozlišením 800 x 480 pixelů a výkon je dodáván dvoujádrovým procesorem  s taktem 1.2 GHz. Velikost RAM je 768 MB a interní paměť je 8 GB. Nechybí zde možnost rozšíření o microSD karty. Na zadní straně najdeme 5MPx foťák a na přední straně je 0.3MPx kamerka pro videohovory. Baterie má kapacitu 1800 mAh, přičemž hmotnost je 140 gramů a tloušťka je 8.95 mm.

Oblast konektivity není přesně specifikována, ale můžeme očekávat v základu WiFi, Bluetooth 4.0 a GPS. Systém Android je ve verzi 4.1 Jelly Bean. Prozatím se neví přesná dostupnost, ale na trh by se měl dostat v polovině května za cenu 320 Eur.V tomto segmentu ale existuje konkurence a to například přímo od Aceru, který nabízí lépe vybavený model Liquid E2 za nižší cenovku.

Zdroj: hi-tech.mail.ru

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim