reklama

Nokia odhalila novou Ashu 210 s QWERTY a s tlačítkem WhatsApp

Nokia odhalila novou Ashu 210 s QWERTY a s tlačítkem WhatsApp
2013-04-25T14:41:41+02:00
• 25. 4. 2013

Finský výrobce včera přivedl na mobilní svět nový přírůstek do rodiny Asha s číselným přívlastkem 210. Na trhu se objeví za líbivou cenu a ve dvou provedeních, která se budou lišit v počtu aktivních SIM karet. Zároveň jde o první zařízení se speciálním WhatsApp tlačítkem, díky němuž budete mít rychlý přístup ke zprávám v již předinstalované aplikaci.

Nokia Asha 210

Nokia Asha 210 se skládá z 2,4palcového LCD displeje s QVGA rozlišením 320 x 240 pixelů a čtyřřádkové QWERTY klávesnice, jejíž využití hlavně ocení mladší generace. Tělo zařízení dostalo kromě 3,5 mm audiojacku také speciální přepínač Wi-Fi pro jeho zapínání/vypínání. Model postrádá podporu 3G sítí, čili se uživatelé musí uspokojit pouze s GPRS či EDGE. Možnosti připojení doplňuje Bluetooth a microUSB konektor.

Na zádech najdete 2megapixelový fotoaparát, naopak přední strana byla protentokrát ochuzena o jakoukoliv kamerku. Vnitřní paměť je omezena na 64 MB, kterou rozšíříte pomocí paměťové microSD karty až o 32 GB. Navíc verze s dual-SIM přichází s podporou Easy Swap, což umožňuje výměnu SIM karty bez nutného vypnutí telefonu.

Na mobilní trh model pravděpodobně dorazí ještě v tomto čtvrtletí, a to hned v několika barevných provedení. Těšit se můžete na žlutou, tyrkysovou, černou, fialovou nebo bílou variantu. Předpokládaná prodejní cena bude startovat zhruba na 72 dolarech (tj. v přepočtu 1 436 Kč).

Nokia Asha 210 - barevné provedení

Zdroj: press.nokia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim