reklama

Nokia odhalila novou Ashu 210 s QWERTY a s tlačítkem WhatsApp

Nokia odhalila novou Ashu 210 s QWERTY a s tlačítkem WhatsApp
2013-04-25T14:41:41+02:00
• 25. 4. 2013

Finský výrobce včera přivedl na mobilní svět nový přírůstek do rodiny Asha s číselným přívlastkem 210. Na trhu se objeví za líbivou cenu a ve dvou provedeních, která se budou lišit v počtu aktivních SIM karet. Zároveň jde o první zařízení se speciálním WhatsApp tlačítkem, díky němuž budete mít rychlý přístup ke zprávám v již předinstalované aplikaci.

Nokia Asha 210

Nokia Asha 210 se skládá z 2,4palcového LCD displeje s QVGA rozlišením 320 x 240 pixelů a čtyřřádkové QWERTY klávesnice, jejíž využití hlavně ocení mladší generace. Tělo zařízení dostalo kromě 3,5 mm audiojacku také speciální přepínač Wi-Fi pro jeho zapínání/vypínání. Model postrádá podporu 3G sítí, čili se uživatelé musí uspokojit pouze s GPRS či EDGE. Možnosti připojení doplňuje Bluetooth a microUSB konektor.

Na zádech najdete 2megapixelový fotoaparát, naopak přední strana byla protentokrát ochuzena o jakoukoliv kamerku. Vnitřní paměť je omezena na 64 MB, kterou rozšíříte pomocí paměťové microSD karty až o 32 GB. Navíc verze s dual-SIM přichází s podporou Easy Swap, což umožňuje výměnu SIM karty bez nutného vypnutí telefonu.

Na mobilní trh model pravděpodobně dorazí ještě v tomto čtvrtletí, a to hned v několika barevných provedení. Těšit se můžete na žlutou, tyrkysovou, černou, fialovou nebo bílou variantu. Předpokládaná prodejní cena bude startovat zhruba na 72 dolarech (tj. v přepočtu 1 436 Kč).

Nokia Asha 210 - barevné provedení

Zdroj: press.nokia.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat