reklama

Nokia Catwalk – kov a plast zachycen na prvních fotkách

Nokia Catwalk – kov a plast zachycen na prvních fotkách
2013-04-18T08:00:17+01:00
• 18. 4. 2013
3

Letos bychom se měli dočkat novinek od Nokie, které by se měly lišit od současné řady. Konkrétně se již nějakou dobu mluví o použití jiných materiálů pro samotnou konstrukci. Tentokrát se objevily dvě fotografie, které pochází z Číny a mají zachycovat Nokii Catwalk. Tento model by měl mít tělo z kovu, aspoň podle posledních spekulací.

Catwalk 2

Na fotografiích se však ukazuje, že zde asi nebude model s kompletním využitím tohoto materiálu. Zadní strana by měla být odnímatelná a je tvořena asi plastem. Samotný rám uniklého modelu je již z hliníku. Samozřejmě se můžeme dívat jen na nějaký prototyp, na kterém si testuje finský výrobce technologie nebo jen design. Ovšem na druhou stranu jsou zde charakteristické prvky, které jsme mohli vidět u jiných modelů.

Plastová záda jsou zde zřejmě kvůli bezdrátovému nabíjení a například tři konektory ve spodní části smartphonu jsou podobné jako u Lumie 720. Na horní straně můžeme vidět konektor pro sluchátka, slot na micro SIM kartu a následně ještě USB nebo HDMI port. O samotné výbavě tohoto modelu raději nebudeme spekulovat, ale asi se můžeme těšit na dvoujádrový Snapdragon S4 a 4,5palcový OCTA displej. Zřejmě můžeme očekávat lepší kameru, ale tloušťka tohoto modelu má být pouze 8.4 mm, tudíž zde není dost prostoru pro nějaké zázraky.

Catwalk

Nokia odmítla komentovat spekulace, ale zdroj seznámený s celou situací u finského výrobce potvrdil, že fotky opravdu zachycují jeden z budoucích modelů. Zatím se nedá přesněji říct, jestli se jedná o top model.

Zdroje: theverge.com, wpcentral.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

S androidem prosím..

Přemysl Vaculík

VIP 19. 4. 2013, 5:36

Zlaté oči :)

Dušan Hesko

18. 4. 2013, 8:48

ak je to real, bude úžasné položiť ten telefón na zadnú stranu …

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim