reklama

Kovový model od Huawei na fotkách

Kovový model od Huawei na fotkách
2013-04-12T08:00:56+02:00
• 12. 4. 2013

Kovové smartphony se vždy vyjímaly mezi ostatními modely a stále mají své kouzlo, byť mají i některé nedostatky, které někteří nemohou přehlédnout. Jedním takovým bývá většinou nevyjímatelná baterie, ale ve víru exkluzivity to většinou nevadí. V současnosti si zákazníci mohou pořídit třeba HTC One, ale jak se zdá, na trh se chystá novinka od společnosti Huawei.

HUAWEI-EDGE-01

Prozatím nese název Edge a je vyroben z hliníku, ale zatím nemáme k dispozici dostatek informací, jelikož jsou známy pouze dvě fotografie. Ty zachycují  samotnou konstrukci, v které nejsou obsaženy součástky a ani displej. Prozatím se potvrzuje pouze tloušťka modelu Edge, která se zastavila na 6.3 mm. Součástí těchto informací jsou i údajné specifikace, ale nemůžeme si být jisti jejich přesností.

HUAWEI-EDGE-03

Mluví se o displeji s úhlopříčkou 4,9 palce s Full HD rozlišením. Na zadní straně se má nacházet 13MPx foťák. Bohužel nemáme nejmenší tušení, jaký typ procesoru bude použit. Nabízí se vlastní řešení od Huawei s 2 GB RAM, ale je možné, že bude použit některý z modelů od Mediateku. Kapacita baterie by se měla zastavit na hodnotě 2600 mAh.

ASCEND-EDGE

Budeme si muset počkat na oficiální uvedení, ale zatím to vypadá, že čínský výrobce se chce pustit do hry s jinými topmodely na vysoké úrovni. Kovových smartphonů není na trhu příliš mnoho, proto by mohl získat celkem dost úspěchu s modelem Edge.

Zdroj: unwiredview.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim